IFFA 2019 już za nami!

Aktualności / 13.05.2019

Dobiegła końca tegoroczna edycja międzynarodowych targów IFFA 2019 we Frankfurcie.

Czytaj Więcej >>

Egzaminy zawodowe w CK

Aktualności / 08.05.2019

W ostatnich dniach w naszym Centrum Kulinarnym w Chorzowie, tytuł Mistrza i Czeladnika w zawodzie kucharz uzyskało 9 adeptów sztuki kulinarnej.

Czytaj Więcej >>

IFFA – Frankfurt 2019

Aktualności / 06.05.2019

Wystartowały najważniejsze targi branży mięsnej IFFA 2019. Tegoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ po raz pierwszy pojawiliśmy się na nich jako wystawca.

Czytaj Więcej >>

EuroGastro 2019

Aktualności / 29.03.2019

W dniach 27-29 marzec 2019 wzięliśmy aktywny udział w targach Eurogastro. Była to 23 edycja Międzynarodowych Targów Gastronomicznych.

Czytaj Więcej >>

Weindich Team uczestnikiem charytatywnego turnieju piłki nożnej

Aktualności / 06.03.2019

Charytatywny Turniej Piłki Nożnej – „Gramy dla Vanessy”  za nami.Wszystkich uczestników turnieju łączył jeden cel – chęć niesienia pomocy i zbierania środków, które  zostały przeznaczone na leczenie małej Vanessy, u której wykryto nieoperacyjny nowotwór złośliwy.
Nasz Weindich Team w składzie: Michał x4, Marcin x2, Mateusz, Grzegorz, Tomek, Łukasz, Dawid💪 rozegrał kilka arcyciekawych spotkań.

Czytaj Więcej >>

Wizyta uczniów z TME w Chorzowie

Aktualności / 30.01.2019

Ostatnio wiele się u nas dzieje! Dziś naszą firmę odwiedziła sympatyczna ekipa uczniów 3 i 4 klas Technikum Mechaniczno-Elektronicznego w Chorzowie. Mieli niepowtarzalną okazję by zobaczyć czym zajmują się u nas w firmie ludzie, którzy kończyli tę samą szkołę kilka-kilkanaście lat temu.

Czytaj Więcej >>

Wizyta Duszpasterska AD 2019

Aktualności / 25.01.2019

W dniu dzisiejszym, tj. 25-01-2019 po raz kolejny, zgodnie z tradycją wizytę duszpasterską złożył nam Ks. Krzysztof Skiba, proboszcz tutejszej parafii (pod wezwaniem Świętej Marii Magdaleny w Chorzowie). Po wspólnej modlitwie przyjęliśmy życzenia i błogosławieństwo na cały nadchodzący rok.

Czytaj Więcej >>

Wizyta studentów z UR w Krakowie

Aktualności / 18.01.2019

W dniu dzisiejszym naszą firmę odwiedziła grupa studentów na kierunku Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Była to dla nich niemała okazja do tego by zobaczyć jak wygląda, czym się zajmuje i jak jest zorganizowana firma o profilu handlowo – produkcyjnym.

Czytaj Więcej >>

Pomagamy potrzebującym – OPP Weindich Pomagaj z Nami!

Aktualności / 19.12.2018

Chęć niesienia pomocy potrzebującym to wartość, która przyświeca naszej codziennej działalności. W ramach szerokiej aktywności działamy jako OPP Weindich Pomagaj z Nami! gdzie ostatnio sfinansowaliśmy zakup urządzenia wielofunkcyjnego (drukarki) na rzecz chorzowskiej fundacji Spectrum Liberi , która niesie pomoc dzieciom cierpiących na autyzm. Liczymy na to, że niniejszy „prezent pod choinkę” pozwoli tejże fundacji w jej codziennej działalności i przyczyni się do dalszego niesienia dobra potrzebującym.

Czytaj Więcej >>

Jubileusz 10-lecia pracy w Weindich

Aktualności / 17.12.2018

Podczas tegorocznej firmowej kolacji wigilijnej świętowaliśmy jubileusz 10-lecia pracy w Weindich!

Jak co roku, zgodnie z tradycją – pamiątkowe zegarki oraz certyfikaty odebrało trzech kolejnych pracowników, którzy przepracowali w naszej firmie nieprzerwanie 10-lat.

Jerzy, Jan oraz Tomasz – dziękujemy za zaangażowanie i trud wniesiony w rozwój naszej firmy. Jednocześnie gratulujemy i życzymy kolejnych jubileuszy, życząc wielu sukcesów na drodze prywatnej i zawodowej.

Czytaj Więcej >>