Po targach EuroGastro

Aktualności / 14.04.2016

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Gastronomicznych EuroGastro, które odbyły się w dniach 6-8 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Jest to największa i najważniejsza impreza targowa dedykowana branży HoReCa. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Chętnie służymy pomocą i wsparciem zarówno handlowym, jak i technicznym oraz mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy zachęcą Państwa do nawiązania współpracy.

 

W tegorocznej edycji targów swoją ofertę zaprezentowało 277 wystawców z kilkunastu krajów – zarówno producentów, jak i dystrybutorów sprzętu gastronomicznego, zastawy stołowej, oprogramowania dla gastronomii, opakowań, produktów spożywczych i wielu innych. Wśród odwiedzających dominowali właściciele i pracownicy obiektów gastronomicznych.
Nasza firma zrobiła ukłon w stronę nowych trendów, stąd w zabudowie stoiska ograniczyliśmy sprzęt, natomiast pojawiły się zdjęcia i prezentacje przedstawiające firmę i jej osiągnięcia, oferowane produkty, wykonane realizacje itp. Mimo tego nie mogło zabraknąć kilku urządzeń – pojawiła się m.in. linia marki Lotus, grill węglowy naszej produkcji oraz Pasta Noris – mobilny piec opalany drewnem, który wzbudzał spore zainteresowanie odwiedzających.
Oprócz oferty gastronomicznej marki Weindich mocno prezentowaliśmy nasze Centrum Kulinarne, które stale się rozwija prezentując obecnie bardzo szeroką ofertę szkoleniową zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów gotowania. Nasze stoisko odwiedziło wielu znakomitych gości i uznanych autorytetów kulinarnych. Mamy nadzieję, że te spotkania zaowocują jeszcze bogatszą ofertą warsztatową.
Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów oraz na targi Gastrosilesia, które odbędą się w dniach 13-14 września w naszej siedzibie w Chorzowie. 

Comments are closed.