Porozmawiaj z nami o pracy na Food Show! Jedzenie łączy :)

Aktualności / 10.03.2017

Food Show odbędzie się w dniach 16-18 marca 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Na miejscu będzie też obecny zespół HR Weindich, który opowie Ci o pracy u nas, przedstawi szczegóły dotyczące stanowisk pracy na które rekrutujemy, a także pomoże Ci wypełnić dokumenty aplikacyjne. Być może uda się nawiązać współpracę już w trakcie imprezy? Przyjdź i przekonaj się – jedzenie łączy!
fs

 

Jeśli chcesz porozmawiać o pracy w naszej firmie to będzie idealna okazja do zapoznania się z profilem działalności, pracownikami poszczególnych działów, a także bezpośrednio z osobą z działu HR.
Nasza firma jako, partner i wystawca Food Show 2017 stworzy w trakcie wydarzenia strefę Food Tech, w ramach której będą prezentowane maszyny oraz urządzenia dla sektora HoReCa i gastronomii przemysłowej. Pokażemy szeroką ofertę sprzętu i wyposażenia obiektów restauracyjno-hotelowych a także drobnego sprzętu AGD z możliwością jego zakupu na ponad 100 metrowej powierzchni ekspozycyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie Food Tech i stoiska Weindich zlokalizowana będzie strefa live cooking pod marką Centrum Kulinarne, której jesteśmy właścicielem. W Centrum Kulinarnym będzie można zobaczyć szereg  pokazów kulinarnych, podczas których znani szefowie będą prezentować ciekawe techniki gotowania i przygotowywać niezwykłe dania.

Tags: , , , , , , , ,

Comments are closed.