IFFA – Frankfurt 2019

Aktualności / 06.05.2019

Wystartowały najważniejsze targi branży mięsnej IFFA 2019. Tegoroczna edycja jest dla nas wyjątkowa. Dlaczego? Ponieważ po raz pierwszy pojawiliśmy się na nich jako wystawca.

Na naszym stoisku nr D25 w hali 9.1 przygotowaliśmy strefę eksperta w dziedzinie technologii i maszyn dla przetwórstwa spożywczego. Zaprezentowaliśmy nowatorskie urządzenia, bazujące na technologiach mikrofalowych – sterylizator do produktów płynnych oraz nasze autorskie urządzenie do pasteryzacji mikrofalowej – Thermwave.

Więcej informacji o naszej technologii znajdziecie na: http://thermwave.eu/

IFFA 19 to także świetna okazja do spotkań z naszymi partnerami biznesowymi. Przed targami mieliśmy okazję uczestniczyć w szkoleniach produktowych oraz świętować 175 jubileusz naszego partnera Maschinenfabrik Seydelmann KG. Zwiedzając fabrykę w Aalen mogliśmy zgłębić wiedzę w zakresie możliwości technicznych, ale także poznać nowe, innowacyjne rozwiązania).

Odbyliśmy także szkolenie produktowe na stoisku naszego partnera – firmy Heinrich Frey Maschinenbau GmbH.

Jednym z tematów przewodnich na IFFA 2019 są trendy w pakowaniu żywności. Rosnące zainteresowanie i oczekiwania klientów względem urządzeń pakujących oraz konkurencja, sprawiają, iż producenci nawet najprostszych urządzeń do pakowania próżniowego prześcigają się w tworzeniu nowych ulepszeń w swoich maszynach. Dlatego uczestniczyliśmy również w szkoleniu z nowości w ofercie firmy Henkelman Vacuum, której jesteśmy generalnym przedstawicielem na polskim rynku.

Comments are closed.