MENADŻER CENTRUM KULINARNEGO

Jako Menadżer Centrum Kulinarnego będziesz odpowiedzialny za funkcjonowanie jednego ze strategicznych miejsc w naszej firmie. Centrum Kulinarne to jedyne tak profesjonalne i rozbudowane miejsce na Śląsku. To tutaj pod okiem najlepszych, polskich Szefów Kuchni i Ekspertów Kulinarnych prowadzimy szkolenia z zakresu wszystkich kuchni świata. Oferujemy niezapomniane wrażenia i możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zarówno amatorom kulinarnym, ekspertom jak i osobom, które po raz pierwszy w życiu chciałyby spróbować swoich sił w profesjonalnej kuchni szkoleniowej. Jeśli jesteś osobą kreatywną, komunikatywną i ceniącą sobie samodzielność w działaniu, a do tego interesujesz się kulinariami i gotowaniem  – ta praca jest dla Ciebie.

OBOWIĄZKI:

  • Samodzielne zarządzanie Centrum Kulinarnym i współpraca z pozostałymi działami firmy;
  • Tworzenie i realizacja strategii oraz poszerzanie oferty Centrum Kulinarnego;
  • Planowanie harmonogramu CK – szkoleń, imprez, warsztatów, egzaminów itp.
  • Kreowanie i odpowiedzialność za działania marketingowe (przygotowanie i redagowanie treści materiałów promocyjnych, strony www, social media, kontakt z mediami);
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych partnerów, uczestników indywidualnych i instytucjonalnych;
  • Tworzenie, weryfikacja i aktualizacja bazy danych potencjalnych klientów;
  • Reprezentowanie firmy w trakcie targów branżowych oraz eventów gastronomicznych;
  • Przygotowywanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów;
  • Organizacja i nadzór nad przebiegiem organizowanych imprez;

 WYMAGANIA:

  • Doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku min. 2-lata;
  • Bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej;
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Zainteresowanie kulinariami i gotowaniem;
  • Kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu;
  • Pozytywna energia, zapał i entuzjazm w podchodzeniu do trudnych zadań;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Umiejętność zarządzania budżetem i kontroli kosztów;
  • Prawo jazdy kategorii B;

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w gastronomii lub przy organizacji imprez/szkoleń;
  • Umiejętność obsługi programów graficznych;
  • Umiejętność samodzielnego fotografowania imprez i potraw oraz obróbki zdjęć;
  • Znajomość języka angielskiego (B2);

 OFERUJEMY:

  • Bardzo ciekawą, stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział we wszystkich szkoleniach w CK oraz licznych szkoleniach produktowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego – bardzo urozmaicona i odpowiedzialna praca;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Dużą samodzielność w działaniu;

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza aplikacyjnego lub na adres mailowy:
[email protected]

W CV prosimy zamieścić klauzulę:

Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016, poz. 922 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko objęte ogłoszeniem oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na inne stanowiska we wszelkich innych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora Danych Osobowych obecnie oraz w przyszłości.

Informacja dla kandydatów:

Administratorem danych jest Weindich sp. z o.o. z siedzibą Chorzowie (41-503), ul. Adamieckiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Załącz CV (wymagane)

    Treść wiadomości