Polagra Tech 2019

Aktualności / 04.10.2019

Polagra Tech 2019 za nami. W dniach 30.09. do 03.10.2019 braliśmy aktywny udział w tegorocznej edycji imprezy POLAGRA TECH 2019.

W trakcie tegorocznej edycji, przygotowaliśmy strefę rozwiązań technologicznych dla przemysłu spożywczego, która pokazywała nasze autorskie urządzenia – jak tunel mikrofalowy do rozmrażania, pasteryzacji, gotowania i suszenia Thermwave, (nowość) specjalistyczne urządzenie do nacinania kiełbas czy kije wędzarnicze DiamantLine.

Ponadto zaprezentowaliśmy urządzenia światowych liderów, takich jak: Heinrich Frey Maschinenbau GmbH, Maja-Maschinenfabrik Hermann Schill GmbH, Rühle GmbH Lebensmitteltechnik, Henkelman Vacuum, Italian Pack, SinnovaTek, Inc., MAINCA – Equipamientos Cárnicos S.L., Medoc, S.A., Friedr. Dick GmbH & Co. KG, EFA Schmid & Wezel GmbH, Vikan A/S, Zico Zimmermann GmbH + Co. KG.

Polagra Tech to liczne i owocne spotkania oraz dyskusje o najnowszych osiągnięciach branży mięsnej. Ponadto nowości i trendy żywnościowe i rozwiązania w zakresie automatyzacji produkcji.

Serdecznie podziękowania należą się naszemu działowi marketingu za przygotowanie koncepcji i nadzór, działowi handlowemu za bezpośredni udział w targach i działom serwisu i produkcji za przygotowanie wspaniałego stoiska wystawienniczego. To były niezapomniane chwile.

Poniżej kilka fotek – pełna relacja na fejsie.

Comments are closed.