SERWIS I NAPRAWA URZĄDZEŃ

 

Jesteśmy gotowi do działania przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Podejmujemy wyzwania jakie stawia przed nami nowoczesna technologia. Dlatego też fachowcy z Serwisu Weindich sp. z o.o. nieustannie podnoszą kwalifikacje poprzez udział w licznych krajowych i zagranicznych szkoleniach.

Nasz serwis gwarantuje fachową obsługę każdego zakupionego urządzenia. Dysponujemy maszynami zamiennymi oraz kompletnymi zestawami części zamiennych do wszystkich rodzajów dostarczanych maszyn i urządzeń. Serwisowanie odbywa się zarówno w siedzibie firmy, jak i u każdego naszego Klienta.

 

Weindich-61

Powierzając te zadania ekspertom masz pewność, że wszystko zostanie przygotowane szybko sprawnie i na czas. Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów, oraz posiadamy duże doświadczenie w przeprowadzkach maszyn przetwórczych, a nawet całych linii technologicznych.

Weindich-5 (2)

Nasz park maszynowy obejmuje szereg maszyn i urządzeń. Sewisując u autoryzowanego partnera macie pewność, że zadbamy o ciągłość Waszej produkcji. Istnieje także możliwość udostępnienia urządzeń zastępczych na cały okres naprawy.

Weindich-19

Wykwalifikowany personel i sprzęt najwyższej jakości gwarantują błyskawiczną realizację zleconych zadań. Naszym klientom oferujemy pomoc, a także pośrednictwo w sprzedaży maszyn i urządzeń, które stały się niewystarczające dla ich potrzeb.

Weindich-7

Posiadamy bogato wyposażony magazyn części zamiennych do maszyn i urządzeń z branży przemysłu mięsnego, spożywczego i gastronomii. Nasi doradcy służą pomocą w doborze odpowiednich części zamiennych, a w razie potrzeby także ich wymianę.