SPRZEDAŻ

 

Jesteśmy znani na rynku jako dostawca maszyn i urządzeń, w większości dla przemysłu mięsnego (ok. 70%), a także do branży gastronomicznej i pozostałej części przemysłu spożywczego. Od lat współpracujemy z największymi zakładami mięsnymi i przetwórniami, a także małymi i dużymi placówkami gastronomicznymi.

Sprzedaż

Łączymy doświadczenie i wiedzę ekspertów z całego świata, które implementujemy na naszych rynkach łącząc je w całe linie technologiczne. Jesteśmy dystrybutorem i przedstawicielem wielu rozpoznawalnych marek na rynku polskim. Posiadamy rozwiniętą sieć sprzedaży (ok. 104 dystrybutorów) naszych produktów w Polsce.

 

W naszych sklepach znaleźć można wysokiej klasy urządzenia do domowego przetwarzania mięsa, artykuły niezbędne do wędzenia, sprzęt do rozbioru mięsa, urządzenia do pakowania próżniowego a także wszystko, co jest niezbędne do przygotowania tradycyjnych wędlin. Nie zabraknie w naszej ofercie również propozycji szerokiej gamy odzieży ochronnej i środków czystości,

Gastrosilesia.pl to sklep internetowy, w którym prezentujemy zarówno bogatą ofertę wysokiej klasy produktów, jak i profesjonalną obsługę. Wszystkie akcesoria prezentowane są wraz z cennikiem oraz dokładnym opisem, co pozwoli Państwu na dokładne zapoznanie się z każdym produktem.

Zależy nam na utrzymaniu stałego i dobrego kontaktu z klientami. Nasz wieloosobowy zespół konsultantów techniczno-handlowych, technologów żywności oraz wyspecjalizowanej kadry serwisowej czeka na kontakt. Jeśli chodzi o zakres działania to nie znamy granic. Nasi konsultanci dbają o kontakt z klientem w całej Polsce oraz poza jej granicami.