Otrzymaliśmy nagrodę specjalną w plebiscycie „Rodzinna Firma Roku”! Dziękujemy!

Aktualności / 04.04.2017

W dniu 1 kwietnia 2017 roku odbyła się XXIV Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. W trakcie uroczystej Gali zostaliśmy odznaczeni nagrodą specjalną w plebiscycie „Rodzinna firma roku 2016”. Za każdy oddany na nas głos serdecznie dziękujemy!
W gali udział wzięło ponad dwa tysiące rzemieślników, przedsiębiorców oraz zaproszonych gości. Tegoroczna gala miała szczególny charakter, bo stanowiła Jubileusz 95-lecia Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Podczas Gali przyznano także prestiżowe nagrody „Firma z jakością”, „Firma z przyszłością” oraz „Wiarygodny lider biznesu”. Jak co roku, nagrodzono przyjaciół rzemiosła mianem „Spolegliwego przyjaciela rzemiosła”.

Ponadto w trakcie Gali, nasz szef – Jerzy Weindich – został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. To odznaczenie nadaje się za zasługi dla Państwa lub obywateli, na mocy ustawy ustanowionej z dnia 23 czerwca 1923r.

Comments are closed.